Mes kuriame laimingas kaimynystes daugeliui

Mes kuriame laimingas kaimynystes daugeliui

Mūsų įmonės kultūros ašis – žmogus

Statybų pasaulyje norime būti naudingi žmonėms ir kartu esame įsipareigoję siekti geriausių rezultatų. Smalsumas, patirtis ir noras suprasti yra kiekvieno mūsų vystomo projekto, kuriame kuriame laimingas kaimynystes, variklis. Mums rūpi ne vien tik rezultatas, mums rūpi proceso poveikis žmonėms ir mus supančiam pasauliui: dalijantis, bendradarbiaujant bei užmezgant ryšius.

Kaip mes dirbame Bonavoje?

Vieta augti
Jūsų augimas – mūsų prioritetas. Mes augame kartu dalindamiesi, bendradarbiaudami ir keisdamiesi gerąja patirtimi. Mūsų kompetencijų įvairovė ir įmonės šalių patirtis daro mus išskirtiniais.

Mylimas darbas
Mums rūpi daugiau. Rūpinamės vieni kitais ir tuo, ką kuriame. Mes palaikome vieni kitus, priimame tokius, kokie esate ir skatiname dalyvauti įvairiose veiklose. Kartu pasiekiame daugiau

Tam, kad išlikti
Mes esame ilgam. Kuriame ne tik ateities kartoms, išlaikant darbo ir gyvenimo balansą, pirmiausia iškeliant gerovę.

Bonava bendruomenę sudaro daug talentų

Mes specializuojamės daugelyje sričių – nuo žemės įsigijimo iki tobulų namų suprojektavimo savo klientams. Ar kuriate laimingas kaimynystes, ar dalinatės mūsų vertybėmis ar padedate naujiems kaimynams atrasti savo svajonių namus – mes jums galime pasiūlyti daug ką!

Projektų plėtra
Didžiuojamės kurdami laimingas kaimynystes ir tvarius namus, kurie svarbūs tiek mūsų klientams, tiek mūsų planetai.

Pardavimai ir rinkodara
Mes norime, kad kiekvienas rastų savo tobulus namus. Todėl kasdien sutelkiame dėmesį į tai, kas mes esame ir ką norime pasakyti pasauliui.

Klientų aptarnavimas
Mūsų pagrindinis prioritetas yra užtikrinti, kad kiekvienas jaustųsi laimingas pasiryždamas savo gyvenimo didžiausiai investicijai. Todėl visada dedame maksimalias pastangas padėti.

Skaitmenizacija
Mes sunkiai dirbame, siekdami sukurti veiksmingą ir sklandžią kelionę visiems. Kad kuo lengviau būtų atrasti tai, kas tinkama.

Laisvos darbo vietos

Karjeros galimybės

Mes nuolat ieškome kompetentingų ir motyvuotų kolegų, turinčių įvairių žinių ir patirties. Net jeigu ir neturime šiuo metu jums tinkamo darbo pasiūlymo, kviečiame užpildyti anketą ir pateikti savo kandidatūrą ateities karjeros galimybėms. Junkitės prie Bonava komandos ir kurkime laimingas kaimynystes daugeliui!

Mus vienija mūsų vertybės

Įsipareigoję

Siekiame verslo rezultatų ir klientų pasitenkinimo

Rūpestingi

Norime kuo geriau pasitarnauti vieni kitiems, klientams ir visuomenei

Siekiantys žinių

Nuolat stengiamės mokytis ir tobulėti, kurdami geriausius produktus savo klientams

Susipažinkite su keletu iš mūsų

Alina Urbutytė
Dizaino Grupės vadovė

 

Įmonėje Bonava koordinuojame projektavimą viso proceso metu, turime nuostabią architektų ir konstruktorių komandą. Čia kartu kuriame, projektuojame ir statome bei keliame sau naujus iššūkius!

Rolandas Mackevičius
Klientų aptarnavimo koordinatorius

 

Čia gera dirbti, nes tai ambicinga, didelę patirtį turinti įmonė su į žmogų orientuota kultūra. Man svarbu užtikrinti, kad naujakuriai butuose pradėtų gyvenimą su šypsenomis veiduose.

Miglė Vaškienė
Marketingo ir Komunikacijos vadovė

 

Tikiu Bonava prekės ženklu bei jo kuriama verte ir puoselėjamomis vertybėmis. Žmogus čia yra visa ko ašis – gerbiamas, girdimas – tiek kolega, tiek klientas.

Dainius Abraitis
Statybos vadovas

 

Man patinka dirbti Bonava, nes čia profesionali ir draugiška darbo kultūra, kur gali augti ir tobulėti bei prisidėti prie sėkmingos ir darnios kaimyniškos idėjos kūrimo.

Turime daug privilegijų

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomas sveikatos draudimas

Kompetencijų ugdymas

Papildomos atostogos

Sveikatingumo ir emocinės gerovės skatinimas

Užkandžiai, renginiai ir kitos papildomos naudos

Apie mus

Bonava yra pirmaujanti gyvenamųjų būstų statytoja Europoje, kurios tikslas – kurti laimingą kaimynystę visiems. 1300 darbuotojų subūrusi Bonava stato gyvenamuosius būstus Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Iki šiol bendrovė yra pastačiusi 40,000 namų, o grynoji bendrovės pardavimo apyvarta 2023m. sudarė apie 1,2 mlrd. eurų. Bendrovės Bonava akcijomis ir žaliosiomis obligacijomis prekiaujama Stokholmo vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Stockholm“.

Pasinerkime į mūsų Naujakurių istorijas