Mes statome daugiau nei namus

Mes statome daugiau nei Namus

Bonava namai

Mes, Bonava, kurdami namus, įtakojame ne tik pavienių žmonių, bet ir visos visuomenės gyvenimus. Statybų pasaulyje esame pasiryžę būti žmogiškosios perspektyvos varikliais. Nes tai, ką mes statome, yra daug daugiau nei tik pastatai. Mes įkvepiame kurti žmogiškuosius ryšius ir puoselėjame namų jausmą. Kuriame laimingas kaimynystes visiems. Prisijunkite prie mūsų! 

Koks keliautojas esi tu?

Dirbdami Bonava mes keliaujame per visą procesų grandinę – nuo žemės įsigijimo ir patrauklių bei tvarių kaimynysčių kūrimo iki svajonių namų raktų įteikimo mūsu klientui.

Projektų plėtra

Mums svarbu ne tik plėstis, bet daryti tai užtinkrinant pažadą rūpintis planeta ir žmonėmis

Pardavimai ir rinkodara

Skleisti mūsų viziją ir aiškiai rodyti, kuo mes tikime ir ką norime pasiekti 

Klientų aptarnavimas

Būti patikimu, profesionaliu ir draugišku partneriu, įsigyjant vieną didžiausių investicijų gyvenime

Skaitmenizacija

Garantuoti sklandžius ir operatyvius procesus

Kas mes esame?

Bonava yra pirmaujanti gyvenamųjų būstų statytoja Europoje, kurios tikslas – kurti laimingą kaimynystę visiems. Įmonėje svarbiausias yra žmogus. Siekiame, kad gerai jaustųsi tiek kolegos, tiek klientas – kuriame vietas, kuriose žmonės galėtų užmegzti ryšius, jaustųsi reikalingi, saugūs ir gyventų tvariai socialiniu, ekonominiu ir aplinkosauginiu požiūriu.

Bonava veiklą vykdo Švedijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Laisvos darbo vietos

Karjeros galimybės

Mes nuolat ieškome kompetentingų ir motyvuotų kolegų, turinčių įvairių žinių ir patirties. Net jeigu ir neturime šiuo metu jums tinkamo darbo pasiūlymo, kviečiame užpildyti anketą ir pateikti savo kandidatūrą ateities karjeros galimybėms. Junkitės prie Bonava komandos ir kurkime laimingas kaimynystes daugeliui!

Mūsų įmonės kultūros ašis – žmogus 

Siekiant geriausių  rezultatų ir kuriant ateičiai, visuomet pirmoje vietoje dėmesį skiriame žmogui. Mūsų požiuriu, patirtis ir noras suprasti yra kiekvieno projekto ar sprendimo priėmimo variklis.

Veikiame kartu

Kelionėje mes esame kartu. Rūpinamės vieni kitais ir tuo ką kuriame ir tikime, kad svarbiausia yra draugiška ir atvira atmosfera.

Kuriame ateitį

Mums rūpi ne vien ką, bet ir kaip tą darome. Esame įsipareigoję rasti sprendimus, kurie būtų draugiški planetai ir žmonėms, tad kartelę visuomet sau keliame aukštai.

Mokomės augdami

Esame smalsūs, mes nuolat mokomės ir ieškome naujų galimybių. Dirbant „Bonava“ jūs bendrausite su savo srities ekspertais vietinėje ir tarptautinėje aplinkoje. Mums nėra svarbu, iš kur esate kilęs ar kas esate, mūsų prioritetas – Jūsų augimas.

Kartu mes kuriame namus ir kaimynystes visiems 

1900 darbuotojų subūrusi Bonava, kurioje apie 300 kolegų dirba Baltijos šalių verslo padalinyje, siekia to paties tikslo. Mes visada taikome turimas žinias ir stengiamės teigiamai įtakoti vieni kitus bei mus supantį pasaulį.

Susipažinkite su keletu iš mūsų.

Alina Urbutytė
Dizaino Grupės vadovė

 

Įmonėje Bonava koordinuojame projektavimą viso proceso metu, turime nuostabią architektų ir konstruktorių komandą. Čia kartu kuriame, projektuojame ir statome bei keliame sau naujus iššūkius!

Rolandas Mackevičius
Klientų aptarnavimo koordinatorius

 

Čia gera dirbti, nes tai ambicinga, didelę patirtį turinti įmonė su į žmogų orientuota kultūra. Man svarbu užtikrinti, kad naujakuriai butuose pradėtų gyvenimą su šypsenomis veiduose.

Miglė Vaškienė
Marketingo ir Komunikacijos vadovė

 

Tikiu Bonava prekės ženklu bei jo kuriama verte ir puoselėjamomis vertybėmis. Žmogus čia yra visa ko ašis – gerbiamas, girdimas – tiek kolega, tiek klientas.

Dainius Abraitis
Statybos vadovas

 

Man patinka dirbti Bonava, nes čia profesionali ir draugiška darbo kultūra, kur gali augti ir tobulėti bei prisidėti prie sėkmingos ir darnios kaimyniškos idėjos kūrimo.

Turime daug privilegijų

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomas sveikatos draudimas

Kompetencijų ugdymas

Papildomos atostogos

Sveikatingumo ir emocinės gerovės skatinimas

Užkandžiai, renginiai ir kitos papildomos naudos

Pasinerkime į mūsų Naujakurių istorijas