Me ehitame rohkemat kui ainult maju

Me ehitame rohkemat kui ainult maju

Teekond Bonavas

Kodusid luues ei mõjuta me ainult inimeste elusid, vaid ühiskonda laiemalt. Edendame kraanade ja betooni maailmas järjekindalt inimkeskset vaatenurka. See, mida me teeme, on palju enamat kui lihtsalt hooned. Me kujundame seda, kuidas inimesed loovad suhteid ja kodutunnet. Me loome õnnelikke naabruskondi paljudele. Liitu meie teekonnaga.

Milline teekond Sind huvitab?

Bonavas tegeleme me kõigega alates maatüki omandamisest ning atraktiivsete ja jätkusuutlike naabruskondade loomisest kuni oma klientidele nende unistuste kodu võtmete üle andmiseni. Saa rohkem teada, millega me tegeleme:

Tootearendus

Seisame hea selle eest, et täidaksime oma lubadused, hoolides nii planeedist kui inimestest

Müük ja turundus

Kommunikeerime oma visiooni ja seda, mida tahame saavutada

Klienditeenindus

Oleme inimese kõrval, kui ta teeb oma elu üht kõige suuremat investeeringut 

Digitali-
seerimine

Kindlustame sujuva teekonna 

Kes me oleme

Bonava on juhtiv kodude looja Põhja-Euroopas, kes arendab ja müüb kodusid ja naabruskondi tarbijatele ja investoritele, eesmärgiga luua õnnelikud naabruskonnad paljudele. Oleme algusest peale seadnud oma tegevuste keskmesse inimesest lähtuva vaatenurga, et luua ekspertteadmisi. Ehitame teadlikult just inimeste jaoks, et luua kohti, kus nad saavad arendada suhteid, tunda end kaasatuna ja turvaliselt ning elada jätkusuutlikult ka järgmiste põlvkondade nimel. Sotsiaalselt, säästlikult ja keskkonnasõbralikult.

Bonava tegutseb Rootsis, Saksamaal, Soomes, Norras, Eestis, Lätis ja Leedus.

Kandideeri vabale ametikohale või anna teada huvist liituda Bonavaga

Kõik tööpakkumised vabadele ametikohtadele on kuvatud allpool. Kui tööpakkumisi kuvatud ei ole või sa ei leia enda jaoks sobivat, vali huvipakkuv valdkond ja jäta meile oma kontakt, et saaksime Sinuga vajadusel ühendust võtta.

Meie kultuur: kõigi meie tegevuste keskmes on inimesest lähtuv vaatenurk

Et saaksime pakkuda tulemusi, mis teevad inimeste jaoks midagi paremaks ja loovad tulevikku, asetame nad alati oma tegevuste keskmesse. Juhindume iga projekti ja tehtava otsuse puhul meie teadmistest ja huvist asju paremini mõista.

Koos tegemine

Me oleme sellel teekonnal koos. Me hoolime üksteisest. Selles, mida me loome ja peame saavutama, et täita oma lubadused, on võtmetähtsusega sõbralik ja avatud õhkkond.

Tuleviku jaoks ehitades

Me mitte ainult ei hooli sellest, mida loome, vaid oleme pühendunud, et leida võimalusi, mis austavad nii planeeti kui inimesi. Meie latt on kõrgele seatud. 

Õppimine ja areng

Me oleme uudishimulikud, alati uusi õpetusi ja teadmisi otsimas. Bonava rahvusvahelises keskkonnas saad koos töötada oma ala ekspertidega läbi kogu elamuarendusprotessi väärtusahela. Pole tähtis kes sa oled või kust sa pärit oled, Sinu areng on meie prioriteet.

Koos loome kodusid ja naabruskondi paljudele

Me oleme 1900 pühendunud kolleegi, kes erinevates rollides  töötavad koos sama eesmärgi suunas. Ligikaudu 100 meist töötab Bonava Eestis. Kasutame alati oma taiplikkust ja asjatundlikkust, et meil oleks positiivne mõju üksteisele ja meid ümbritsevale maailmale.

Klaus Treimann
Ehitusvaldkonna juht

 

Bonava panustab palju nii oma kinnisvaraarenduse, projekteerimise ja ehitustegevuse protsesside efektiivsemaks muutmisesse kui ka töötajate enesearengu toetamisse.

Margus Klaos
Arenduse projektijuht

 

Bonava töökeskkond võimaldab pühenduda enda rollile teadmisega, et võid usaldada kolleege ja tehtud kokkuleppeid.

Taavi Soorm
Bonava Eesti tegevjuht

 

Eesti juhtiva kinnisvaraarendajana püstitame endale kõrgeid nõudmisi nii töö tulemuse osas, kui ka tegevuste eetilisuse, füüsilise ja vaimse turvalisuses osas.

Indrek Servinski
Objektijuht

 

Meil on tööohutusele kõrged nõudmised – vastavad koolitused ning ehitusplatsi pidev kontrollimine tagab keskkonna, kus see teema on igapäevaselt meie tegevuse fookuses.

Mis Sind ootab?

Eneseareng ja -teostus

Erialased koolitused

Kõrge juhtimiskvaliteet

Töö- ja eraelu tasakaal

Toetav tiim ja ühisüritused

Spordi- ja tervisetoetus

Meie klientide teekond