Mēs radām laimīgas apkaimes daudziem

Mēs radām laimīgas apkaimes daudziem

Cilvēcisks skatījums kā pamats visam, ko darām

Pasaulē, kur māju radīšanu nereti saprot ar betonu un ceļamkrāniem, esam apņēmušies sasniegt uzstādītos mērķus un radīt ko labāku mūsu sabiedrībai. Mēs to darām, ne tikai izceļot cilvēcisko perspektīvu, bet arī, izmantojot pieeju, kuras pamatā ir zinātkāre un vēlme izprast, pieredze un zināšanas par to, kā radīt laimīgas apkaimes. Mums rūp, kādu ietekmi radām uz cilvēkiem un apkārtējo pasauli, daloties, sadarbojoties un veidojot saiknes tajā.

Ko iegūsi, strādājot Bonava?

Vieta, kur augt
Attīstība ir mūsu virzītājspēks. Kopā augam, daloties un sadarbojoties viens ar otru. Mūsu kompetenču un darbības valstu dažādība ļauj mums kļūt arvien labākiem.

Tas ir sirdsdarbs
Mums rūp ne vien savi kolēģi, bet arī tas, ko radām. Atbalstām viens otru un iekļaujam ikvienu. Zinām, ka kopā mēs varam sasniegt vairāk.

Ar skatu nākotnē
Mēs strādājam ar ilgtermiņa plāniem. Tāpēc arī darbavietas radām ne tikai šai, bet arī nākotnes paaudzei, nosakot labbūtību kā prioritāti.

Bonava ir daudzu talantu kopiena

Mēs nodrošinām pilna cikla mājokļu attīšanu, sākot ar zemes iegādi un pievilcīgu, ilgtspējīgu apkaimju radīšanu. Tāpēc, neatkarīgi no tā, vai Tevi iedvesmo laimīgu apkaimju radīšana, mūsu vērtību nodošana sabiedrībai, vai palīdzēšana mūsu jaunajiem kaimiņiem atrast īstās mājas, mums būs, ko Tev piedāvāt!

Projektu attīstīšana
Ar lepnumu radām laimīgas un ilgtspējīgas mājas, kas sniedz labumu gan mūsu klientiem, gan planētai.

Pārdošana un mārketings
Vēlamies, lai ikviens atrastu savas perfektās mājas, tāpēc katru dienu stāstām sabiedrībai par to, ko darām.

Klientu serviss
Mums ir īpaši svarīgi, lai cilvēki, veicot savas dzīves lielāko ieguldījumu, justos laimīgi. Tāpēc mēs darām visu, ko varam, lai palīdzētu.

Digitāli risinājumi
Aktīvi strādājam, lai ikvienam atvieglotu īstās izvēles izdarīšanu un nodrošinātu efektīvu un patīkamu jauna mājokļa iegādi.

Pieejamās vakances

Mūsu vērtības mūs vieno

Apņēmība

Nodrošinām uzņēmuma mērķu sasniegšanu un klientu apmierinātību

Rūpes

Sniedzam labāko viens otram, mūsu klientiem un sabiedrībai

Zinātkāre

Mācāmies un attīstāmies, lai radītu labāko mūsu klientiem

Iepazīsti dažus no mums

Artūrs
Iepirkumu un tāmēšanas nodaļas vadītājs

 

Kombinācija, ko Bonava piedāvā, ir unikāla – paši esam attīstītāji, projektētāji un būvnieki ar vienotu, cēlu mērķi. Laba darba kultūra, saliedētība un izaicinājumi ikdienā mūs motivē kļūt labākiem.

Elīna
Vecākā pārdošanas speciāliste

 

Bonava – modernākā, profesionālākā un draudzīgākā darbavieta. Šeit katram ir augsta motivācija, mērķi un arī nospraustā latiņa. Kopš pirmās dienas jūtos kā mājās, un kolēģi man ir vairāk nekā kolēģi.

Kristaps
Attīstības projektu vadītājs

 

Uzņēmumā vienmēr tiek uzstādīti ambiciozi un izaicinoši mērķi, kas aicina meklēt arvien jaunus risinājumus un pieejas. Šo mērķu sasniegšanā piedalās lieliska komanda un atbalstoša vadība.

Krišs
Inženieru nodaļas vadītājs

 

Strādājot Bonava, katram ir iespēja kopā ar uzņēmumu attīstīties, mācīties un sniegt acīmredzamu ieguldījumu kopējā izaugsmē. Katra pieredze ļauj kļūt saliedētākiem un tiekties uz vēl labāku rezultātu.

Sandra
Grāmatvede

 

Strādāt Bonava nozīmē radīt pievienoto vērtību apkārtējiem un sev pašam. Šī ir darbavieta, kur kopā ar entuziasma pilniem kolēģiem var augt un attīstīties ilgtermiņā elastīgā un modernā darba vidē.

Jānis
Būvdarbu vadītājs

Uz jautājumu – kur Tu strādā, ar prieku varu teikt – Bonava Latvija! Nav šaubu, ka Bonava ir viens no progresīvākajiem uzņēmumiem Latvijā, kuram augot, attīstās arī tā darbinieki. Progresīvs kolektīvs ir visu panākumu pamatā.

Mēs piedāvājam lieliskus ieguvumus

Veselības un negadījumu apdrošināšana

Sociālās garantijas

Mobilā telefona pieslēgums

Papildu brīvdienas

Komandas saliedēšanas aktivitātes

Profesionālā izaugsme

Apmācību iespējas

Veselības un labbūtības veicināšana

Elastīga darba vide

Par mums

 

Bonava ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Eiropā ar apņemšanos radīt laimīgas mājas un apkaimes daudziem. Pašlaik uzņēmumā strādā aptuveni 1300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Līdz šim Bonava ir radījusi aptuveni 40 tūkstošus mājokļu, 2023. gadā sasniedzot 1,2 miljardu EUR pārdošanas apjomu. Bonava akcijas un zaļā obligācija tiek kotētas NASDAQ biržā Stokholmā. Latvijā pašlaik strādā aptuveni 150 darbinieku.

Iepazīsti mūsu iedzīvotājus