Mēs radām vairāk nekā ēkas

Mēs radām vairāk nekā ēkas

Bonava mājas

Būdams mājokļu attīstītājs, mēs, “Bonava”, spējam veicināt pārmaiņas ne vien atsevišķu cilvēku dzīvēs, bet arī sabiedrībā kopumā. Pasaulē, kur māju radīšanu nereti saprot ar betonu un ceļamkrāniem, mēs esam apņēmušies izcelt cilvēcisko perspektīvu. Tas, ko mēs darām, ir daudz vairāk nekā tikai ēku būvniecība. Veidojot jaunu izpratni par māju sajūtu un savstarpējām attiecībām, mēs satuvinām cilvēkus un radām laimīgas apkaimes daudziem. Pievienojies mums! 

Kura joma iedvesmo Tevi? 

Uzņēmumā “Bonava” mēs nodrošinām pilna cikla mājokļu attīšanu, sākot ar zemes iegādi un pievilcīgu, ilgtspējīgu apkaimju radīšanu, beidzot ar atslēgu nodošanu mūsu laimīgajiem iedzīvotājiem. 

Projektu attīstīšana

Pārliecināmies, ka pildām savu solījumu, rūpējoties gan par planētu, gan cilvēkiem. 

Pārdošana un mārketings

Stāstām par savu vīziju un to, ko vēlamies sasniegt.

Klientu serviss

Esam uzticami sabiedrotie vienā no klienta dzīves lielākajiem ieguldījumiem. 

Digitāli risinājumi

Nodrošinām tehnoloģiski ērtu ikdienu. 

Kas mēs esam

Bonava ir vadošais mājokļu būvnieks Ziemeļeiropā, kas attīsta dzīvokļu projektus gan pircējiem, gan investoriem, ar mērķi radīt laimīgas apkaimes daudziem. Lai pilnveidotu kompetenci un zināšanas, jau no pirmsākumiem esam koncentrējušies uz cilvēcisko skatījumu. Mēs apņemamies būvēt mājokļus ērtai ikdienai un radīt vietas, kur cilvēkiem iepazīties, iekļauties, justies droši, un dzīvot ilgtspējīgi gan tagad, gan nākotnē sociālā, ekonomiskā un vides kontekstā.

Bonava darbojas Zviedrijā, Vācijā, Somijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Pieejamās vakances

Mūsu kultūra: Cilvēcisks skatījums kā pamats visam, ko darām

Lai sasniegtu rezultātu, kas uzlabo sabiedrības ikdienu un veido nākotni, mūsu uzmanības centrā vienmēr ir cilvēks. Katrā lēmumā, kuru pieņemam, mēs balstāmies ilggadējā pieredzē un vēlmē izzināt. 

Komandas darbs

Mēs sasniedzam mērķus kopīgiem spēkiem, ar rūpēm izturamies pret cilvēkiem sev apkārt un to, ko darām. Lai spētu pildīt dotos solījumus, ticam, ka draudzīga un brīva atmosfēra ir panākumu atslēga. 

Domājam par nākotni

Mums rūp ne tikai tas, ko radām, bet arī planēta un cilvēki, tāpēc uzstādām sev augstas prasības un meklējam ilgtspējīgus risinājumus.

Mācāmies un attīstāmies

Esam zinātkāri, vienmēr meklējam jaunas iespējas mācīties. Pie mums Tu varēsi strādāt iekļaujošā vidē kopā ar profesionāļiem visos projekta attīstības posmos, gūstot arī starptautisku pieredzi. Tava izaugsme ir mūsu prioritāte.  

Kopā mēs radām mājas un apkaimes daudziem

Vairāk nekā 1900 profesionāļu no dažādām jomām ikdienā strādā plecu pie pleca ar kopīgu apņemšanos – radīt laimīgas mājas un apkaimes daudziem. 170 no viņiem strādā Bonava Latvija. Mūsu kompetence un pieredze palīdz pozitīvi ietekmēt vienam otru un apkārtējo pasauli. 

Iepazīsti dažus no mums.

Artūrs
Iepirkumu un tāmēšanas nodaļas vadītājs

 

Kombinācija, ko Bonava piedāvā, ir unikāla – paši esam attīstītāji, projektētāji un būvnieki ar vienotu, cēlu mērķi. Laba darba kultūra, saliedētība un izaicinājumi ikdienā mūs motivē kļūt labākiem.

Elīna
Vecākā pārdošanas speciāliste

 

Bonava – modernākā, profesionālākā un draudzīgākā darbavieta. Šeit katram ir augsta motivācija, mērķi un arī nospraustā latiņa. Kopš pirmās dienas jūtos kā mājās, un kolēģi man ir vairāk nekā kolēģi.

Kristaps
Attīstības projektu vadītājs

 

Uzņēmumā vienmēr tiek uzstādīti ambiciozi un izaicinoši mērķi, kas aicina meklēt arvien jaunus risinājumus un pieejas. Šo mērķu sasniegšanā piedalās lieliska komanda un atbalstoša vadība.

Krišs
Inženieru nodaļas vadītājs

 

Strādājot Bonava, katram ir iespēja kopā ar uzņēmumu attīstīties, mācīties un sniegt acīmredzamu ieguldījumu kopējā izaugsmē. Katra pieredze ļauj kļūt saliedētākiem un tiekties uz vēl labāku rezultātu.

Sandra
Grāmatvede

 

Strādāt Bonava nozīmē radīt pievienoto vērtību apkārtējiem un sev pašam. Šī ir darbavieta, kur kopā ar entuziasma pilniem kolēģiem var augt un attīstīties ilgtermiņā elastīgā un modernā darba vidē.

Jānis
Būvdarbu vadītājs

Uz jautājumu – kur Tu strādā, ar prieku varu teikt – Bonava Latvija! Nav šaubu, ka Bonava ir viens no progresīvākajiem uzņēmumiem Latvijā, kuram augot, attīstās arī tā darbinieki. Progresīvs kolektīvs ir visu panākumu pamatā.

Mēs piedāvājam lieliskus ieguvumus

Veselības un negadījumu apdrošināšana

Sociālās garantijas

Mobilā telefona pieslēgums

Papildu brīvdienas

Komandas saliedēšanas aktivitātes

Profesionālā izaugsme

Apmācību iespējas

Veselības un labbūtības veicināšana

Elastīga darba vide

Iepazīsti mūsu iedzīvotājus